Piłki LACROSSE jako Twój masażysta za mniej niż 20zł! 0
Piłki LACROSSE jako Twój masażysta za mniej niż 20zł!

Zmagasz się z bólem "kręgosłupa" w pracy? – A może to po prostu pościągane mięśnie, włókna i ścięgna powodują ten stan?Za dużo siedzenia przed komputerem praca/dom/hobby – wszystkie te sprawy sprowadzają się do mocno obciążającego siedzenia przed wyświetlaczem?

W firmie brakuję rozwiązań rodem z Ameryki? Nie ma czasu nawet na chwilowy ruch postaci podstawowego streachingu? Co dopiero w kwestii poruszenia z pracodawcą że przydałby się jakieś narzędzia rozluźniające nasze przemęczone mięśnie pleców. To trzeba wyjaśniać, opisywać, czekać na zaznajomienie i cudowną aprobatę może po dłuższym czasie. A tu trzeba działać teraz! Ból sam nie przechodzi, trzeba w tym pomóc i można tego dokonać w kilka minut, jednym bądź kilkoma ćwiczeniami z wyżej wymienionym LACROSSEM!

 

Więc:

przestań narzekać na ból,

przestań żalić się na impas w temacie!

 

Zwyczajnie i po prostu sam się dokształć w zakresie prostego domowego automasażu, a już nie zrezygnujesz z tej przyjemności. Bo z każdym dniem rozwija się kolejna umiejętność i koncepcja na wykonanie ulgi na swoje plecy w postaci rozluźnienia ściągniętych mięśni od siedzenia. 

Dzięki odpowiednim ćwiczeniom z rollerem (wałkiem) lub piłeczkami LACROSSE możesz fantastycznie pomóc sobie i swoim znajomym z pracy. Potrzeba chwila czasu i chęci przede wszystkim, ten jeden trening będzie ciężki, jak wszyscy będą patrzeć, potem jak ktoś odważnie postanowi spróbować, Ty będziesz z satysfakcją spoglądał na ćwiczących dzięki właśnie Tobie i Twojemu podejściu.


 

Ja osobiście nie wyobrażam sobie dnia bez automasażu – babcia powtarzała mi że wszystko po troszeczku i z tą myślą idę przez życie! Siedzimy nieopacznie przez wiele godzin przy deskopach w pracy i domach, a zapominamy poświęcić chwilę na dociśnięcie swoich mięśni i powięzi, aby poprawić im ukrwienie i poszerzyć im zakresu ruchu, bo właśnie na te aspekty zbawiennie wpływa automasaż piłkami LACROSSE, rollerami, wałkami, piłkami większymi i mniejszymi.

Personalnie wykorzystywałem na początku wszytko co przypominało piłkę, z uwagi na oszczędność. Piłki tenisowe również testowałem. Piłki do żonglerki też były na parkiecie, ale dopiero odpowiednia lub jej brak sprężystość zaowocowała dogłębnym rozbiciem "splotów" mięśni, pościąganych troczków kolanowych itp. Myślę jednak że na początek, wystarczy każda alternatywa, aby sobie polepszyć samopoczucie – dopiero potem sięgajcie po więcej i więcej! Przechodząc sprawnie do kolejnego poziomu wytrzymałości na masaż twardszą kulą. Moim skromnym zdaniem, to nie tylko wytrzymałość, ale rozwinięcie pewnych umiejętności, za którymi idzie w parzę chęć przejścia na inny level, spróbowania czegoś mocniejszego, gdyż tamto już nam nie wystarcza. Jak w życiu oczywiście najważniejszy jest umiar. Dlatego rozsądnie pytajmy i wybierajmy odpowiedni sprzęt sportowy i jego akcesoria ma początek swojej przygody z jakąkolwiek dziedziną. Ponieważ nie ma sensu forsować się przy pierwszym spotkaniu z czymś co daję większy opór ponieważ napotkamy zwyczajną niechęć do dalszego i ponownego wykonywania danej czynności, która to może jednak w dłuższej perspektywie okazać się dla nas zbawienna i rewitalizująca jak w przypadku automasażu! Którego bądź co bądź, trzeba jednak się wyuczyć, poznać jego mocne i mocniejsze strony i rozwijać się już we własnym zakresie poznając anatomie człowieka :)

Nasz sklep sportowyinternetowy wybiera z nie robienia, robienie. Dla samego siebie, dla lepszego samopoczucia. Korzystajmy z darów technologicznych – połączeń nauki i nauki ,). Jedna traktuje o konstrukcji sprzętu, druga zaś o człowieku i jego potrzebach.

Nie każdy sprzęt zalicza się do marketingowego podszeptu, gro z nich naprawdę działa! Tyle tylko, że trzeba jednak im poświęcić odrobinę czasu i uwagi.


Jakie Marki znajdziesz u nas w ofercie?

jedna to HMS,

a jeszcze inna to THORN + fit

:)

 

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl