Niedosyt sportowy! – Czyżby istniał? 0
Niedosyt sportowy! – Czyżby istniał?

Czy tytułowy niedosyt w ogóle istnieje?

Uważam że stanowczo tak!

Co to w ogóle jest? 

Głód czegoś, to chyba najlepsze sformułowanie jakie może zobrazować ową tematykę. Od zawsze, gdy trenowałem grę w piłkę nożną, słyszałem że zawodnikowi przed ważnym meczem czasem potrzebny jest "głód piłki". Było to niby zrozumiałe, ale dopiero po latach sprawdzania i eksperymentowania na sobie w różnych dziedzinach sportowych, odkryłem głębie zasadności tego pojęcia.

 

Głód do sportu na pewno istnieje i robi dużo dobrej roboty! To jak tęsknota za kimś bliskim. Jesteśmy w stanie oczekiwania, gotowi do uderzenia, czekamy przygotowani do ataku. A tu jeszcze jeden dzień zwłoki, jeszcze chwilą przerwy, aby w końcu ruszyć i dopaść swój upragniony założony cel – tym razem jest to tylko i po prostu powrót do upragnionego sportu i jego dyscypliny, tylko lub aż! Ludzie nie zastanawiają się w ogóle dlaczego czasem idzie im lepiej w danem zakresie sportowym po jakiejś krótszej czy to dłuższej nieobecności, niedyspozycji po prostu przerwie.

Wydaje mi się że dajemy wtedy ciału odpocząć i dopasować się do zakresu wykonywanych ruchów. A przede wszystkim dajemy swojemu cennemu umysłowi dopisać informacje i kolejne neurony, skalibrować wszystkie zmienne i nadpisać może nawet popełnione błędy przy wcześniejszych dokonaniach czy próbach. – Kto wie?

Sam osobiście zalecam w każdej dziedzinie życia nie tylko sportowej dokonać zatrzymania na rzecz refleksji nawet jeśli ma to za nas zrobić sam organizm nieświadomie :). Wpływa to na nas kojąco i myślę że przeobraża nas samych w większości na lepsze! Jesteśmy wtedy bardziej skupieni i wytrwali. Ładujemy akumulatory do kolejnych prób, które to są oznaką ciekawości i determinacji. Trzeba je nieustępliwie dokonywać, aby zmieniać i przekształcać to co do tej pory się zrobiło na lepsze. Nie ma co bezsensownie tracić energii na to co za nami. Trzeba dokonywać rzeczonych zmian i ruszać do przodu, nawet po najdłuższej przerwie od swojego ulubionego zadania!

Bo nie ma nic cenniejszego jak działanie i praca na rzecz swojej pasji!

Próbujcie się z nowym każdego dnia, tak wiem że to trudne - ale dokonujcie spokojnych i przemyślanych prób. Poniżej linki do naszych nowych kategorii w których podejmujemy próby i mamy nadzieje że znajdziemy klientów, którzy do nas wrócą z zadowoleniem bo tylko na tym nam zależy naprawdę! – Aby dawać fun robienia zakupów przez internet bądź jak kto woli w dobrym sklepie internetowym jakim jest niewątpliwie sportowyinternetowy.pl!

  • Deski surfingowe – A jak!
  • Witaminy i minerały – dla podtrzymania lepszego stanu ducha i zdrowia!
  • Sporty walki – wzmocnienie charakteru i docenienie pracy w grupie!
  • Rehabilitacja – w czasie przerwy i niedosytu dla rekonwalescencji i rewitalizacji!
  • Dodatkowy rynsztunek – cała gama akcesoriów potrzebnych na fittnesie tudzież siłowni, uwzględniając całe spektrum mobility.
  • Trickboardy – to dopiero nowa zajawka, trenuj z nami stabilizacje potrzebną w wielu sportach! Mięśnie głębokie z pewnością to poczują.

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl