#GORILLAWEAR ubrania i odzież nie tylko na siłownie, nie tylko dla kulturystów? Sami sprawdźcie, ja zakładam je na rower! 1
#GORILLAWEAR ubrania i odzież nie tylko na siłownie, nie tylko dla kulturystów? Sami sprawdźcie, ja zakładam je na rower!
Nie tylko zdecydowanie.

Ja ubrania marki Gorillawear upatrzyłem sobie na targach... I powiem Wam że do dziś z marką współpracuję. Posiadam jej dwa produkty i jestem zachwycony jakością i wariantem. Piszę tutaj o słynnych footballówkach prosto rodem z USA. Koszulka NFL odwzorowana fenomenalnie z nadrukiem GORILLAWEAR sprawdza się na rower idealnie. Prawie w ogólnie bez niej nie wyjeżdżam ponieważ pasuję swoim unikatowym stylem na 102.

Futbol amerykański

Ma swój wyjątkowy klimat i oprawę, zawsze pasjonowało mnie jakim jest to wielkim wydarzeniem w Stanach Zjednoczonych. Ale większym może być już tylko biznesem. To dla mnie jeszcze ciekawsze pole uwagi. Wszystkie operacje wokół kupna graczy za astronomiczne sumy, okna transferowe, oprawy, logistyka, marketing i cała opieka medyczna. Te wszystkie drobne czynniki składają się na przeraźliwie olbrzymi organizm biznesowy. Każda decyzja na wagę złota. Każdy zawodnik na wagę złota... Chociaż film Jerry Maguire przedstawia z goła inna perspektywę. Warto obejrzeć, tak samo jako warto na tę chwilę założyć fajną i odmienna w stylu panującym w Polsce odzież na siłownie marki Gorillawear.

Ja się podpisuję.

Nikt mi za to nie płaci i nikt mnie nie namawia do takiego założenia. Nie ubrania, acz definiowania danej marki, dla mnie zwyczajnie się wyróżnia. Wyróżnikiem jest oczywiście styl i wykonanie by USA. Nie chodzi o bezpośredni rejon szycia, a koncepcje. Niektórym z pewnością nie przypadnie do gustu goryl widniejący na logo. Jasna sprawa, nie zawsze może być akceptowalny w każdym dowolnym otoczeniu. Nie jest uniwersalny, jest zdecydowanie krzykliwy, a niby zwyczajny. Dlatego ja w swoim świecie rowerowym odnalazłem dla goryla miejsce. Daje mu szansę i mam nadzieje się nie zawieźć. Niech ze mną jeździ wisząc jednocześnie na moich plecach bądź nogawce. :)

Ale zaraz tytułowe zdjęcie to nie futbolówka!

 

 

Komentarze do wpisu (1)

22 lutego 2020

It's pleasant bioxyn and somatodrol for i https://ptpt.materiel-audiovisuel.net/potency/1930/drivelan-ultra-opinioes-resultados-site-oficial-funciona-opiniao/ and however, if https://ro.atma1901.com/enlargement/5560/eroxel-pareri-pastile-forum-opinie-ebay/. I may easily https://lv.get-public.com/ recoup many.

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl