Wprowadzamy do swojej oferty elektryczne pojazdy! Hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne (e-bike), skutery elektryczne oraz quady! To i wiele więcej… 0
Wprowadzamy do swojej oferty elektryczne pojazdy! Hulajnogi elektryczne, rowery elektryczne (e-bike), skutery elektryczne oraz quady! To i wiele więcej…
Tak jak zapowiadałem i obiecywałem...

Sprawdziłem, stestowałem, wyjeździłem i oceniłem. Na spotkaniach b2b z firmami dystrybuującymi i samymi producentami miałem ogromną przyjemność obcować z, a może przede wszystkim hulajnogami elektrycznymi! Tak jak podjąłem to w poprzednich wpisach według mnie to fenomenalny nowy sposób komunikacji. Szybszy i szybki dla przeznaczenia do krótkich dystansów, szczególnie w dużych aglomeracjach miejskich jeżeli wchodzi w grę transport na chodniku i ścieżkach rowerowych.

Jestem po raz drugi zaskoczony i usatysfakcjonowany...

Dokładnie tego się nie spodziewałem, spodziewałem się mniej, a otrzymałem więcej... FRAJDY! Moje odczucia są totalnie pozytywne, szybkość jaką dają jest niesamowita. Oczywiście mówię o tych najszybszych tych, co rozwijają prędkość ok. 35km/h. Nieoficjalnie wiem że da się to przebudować kosztem skrócenia osiąganego dystansu i... To jest dla wielu niewątpliwie ciekawe bądź będzie! Dystans średni z jakim się spotkałem to ok. 20 i trochę ponad km. Całkiem nieźle, jeśli ktoś mieszka niedaleko swojej szkoły bądź miejsca pracy... To po co w ogóle w okresie letnim wyprowadzać samochód skoro to takie przyjemne? Jakie marki poszerzą naszą ofertę?

Moje wnioski, konkluzje, przemyślenia.

Nie wszystkie hulajnogi są jeszcze totalnie dopracowane i wyszykowane na oczekiwania Polskiego klienta, który ciekawy jest nowinek technologicznych, lubi troszczyć się o środowisko lub zmienia i to jest naprawdę racjonalne środek transportu na coś mniejszego, oszczędniejszego i dającego FUN z korzystania! Bezpośredni kontakt z naturą przy takiej szybkości daje ciekawe wrażenia, pozostawia dużo pozytywnej energii szczególnie tym, którzy nie mieli do czynienia z motorami lub skuterami. Można poczuć przysłowiowy "wiatr w żaglach... zaraz to nie to! We włosach..." :)

Jestem przekonany że...

Że wszystkie dobrej jakości hulajnogi elektrycznerowery elektryczne oraz skutery i quady elektryczne zadomowią się w naszej kulturze na dobre, pod warunkiem że będą DOBRE! Będzie to naprawdę fenomenalne rozwiązanie, którego z całego serca życzę Wam zaznać. Środek transportu potrafi być bardzo szybki, jedno co trzeba pamiętać to ładowanie. Na to gro ludzi może nie przystać, ja uważam zaś że walory dodatnie jakie daje z przejażdżki hulajnoga elektryczna to fenomen tego sezonu!

Zobaczymy jak długo potrwa trend ciekawości, oby DŁUGO!

Trendy powstają i przemijają, ja zaś oczekiwałbym tego rozwiązania komunikacyjnego w dłuższej perspektywie. Chciałbym powolnego rozwoju tego segmentu, aby móc wdrażać nowe rozwiązania i udogodnienia oraz co najważniejsze usprawnienia technologiczne wszystkich tych pojazdów. Aby stawały się lepsze i starczały nam na dłużej.

Jak trwały może być to pojazd?

Nie mam pojęcia! I ciężko będzie to ocenić. Rynek został zalany wszelkiej maści produktami i trzeba je po prostu testować, obcować z nimi i korzystać z frajdą! Ja Wam napisałem że muszę tego spróbować i spróbowałem, a co najważniejsze w ogólnie nie żałuję i będę namawiał! Dla mnie to super rozwiązanie na dziś i jutro. Jestem przekonany że jeśli technologia nie zawiedzie zakres korzystania z tych jednośladów wzrośnie i to bardzo mocno! Czekajcie na kolejne wpisy, myślę że z ciekawości będzie ich więcej... :)


 

Komentarze do wpisu (0)

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl