Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem tradycyjnym lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W przypadku płatności za pobraniem zamówienia są wysyłane zgodnie z czasem widocznym przy każdym produkcie. Czas widoczny na stronie produktu w sekcji "Wysyłka w:" jest maksymalnym czasem jaki potrzebujemy na skompletowanie zamówienia. Staramy się jednak by zamówienia były przez nas realizowane jak najszybciej - w ciągu 24h.

Uwaga! Przy płatności przelewem tradycyjnym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu. Wszystko zależy od tego z jakiego banku zostaje wykonany przelew. W niektórych przypadkach może to potrwać nawet do 5 dni roboczych.

Przesyłki dostarcza firma kurierska DHL. Czas dostawy zazwyczaj zajmuje 24h. Przypadki, kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków następuje na skutek różnych przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, potężne korki na drogach, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy.

Przesyłki dostarczane są wyłącznie w dni robocze, a kurier nie ma obowiązku dzwonienia przed dostawą.

Stan realizacji dostawy można sprawdzić na stronie internetowej firmy kurierskiej DHL, podając otrzymany od nas numer przesyłki. Dodatkowych informacji udzieli dyspozytor w firmie kurierskiej, z którą można kontaktować się telefonicznie.

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl