Oczywiście „sport to zdrowie”. Nie jest on jednak wolny, od ryzyka pojawienia się kontuzji, bólu, czy poważnych urazów. Nieuważny krok, źle dopasowany sprzęt sportowy, przeciążenie mięśni, zerwane więzadłowa, stłuczenia, złamania... Niechciana kontuzja może przytrafić się każdemu, bez względu na wiek, doświadczenie i rodzaj preferowanej dyscypliny. Większość z nas - od niedzielnego, treningowego laika, po doświadczonego, zapalonego sportowca z długoletnim stażem - ma na swoim koncie jakieś nieprzyjemne zdarzenie.

sportowyinternetowy.pl przychodzi z pomocą, oferując Państwu najwyższej jakości sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Może się on okazać, niezastąpiony przy wszelkich, ewentualnych problemach zdrowotnych.

Sprzęt rehabilitacyjny pomaga wrócić do zdrowia, odzyskać pełną sprawność. Ma on za zadanie zmniejszyć ból, zwiększyć komfort i jakość wykonywanych ruchów, a także skutkować lepszymi osiągnięciami. Dobrej jakości sprzęt rehabilitacyjny lub ortopedyczny, okazuje się być również niezbędny przy wszelkiej profilaktyce, stosowanej np. podczas intensywnych treningów oraz jako ochrona i zabezpieczenie przed najczęściej pojawiającymi się kontuzjami.

W naszym sklepie, znajdą Państwo m.in.: stabilizatory stawu skokowego Active Ankle T2 (produkowane w USA, cenione przez zawodowych sportowców), ochraniacze piszczeli THORN+fit (idealne m.in. do martwego ciągu, rwania, skoków na skrzynię oraz wspinania się po linie), usztywniacze do kolan marki MONSTA (zapewniające ochronę dla przeciążonych, czy uszkodzonych ścięgien, mięśni oraz więzadeł kolana), pasy do podnoszenia ciężarów (zapewniające stabilizację odcinka lędźwiowego), ściągacze kolan THORN+fit (produkowane z neoprenu, idealne podczas przysiadów, czy rwań), elastyczne ściągacze na nadgarstki THORN+FIT(ustawiające nadgarstki we właściwej pozycji, zapewniające wsparcie np. przy wyciskaniu sztangi), pasy PHYSIOROLL® BackSupport (zapewniające prawidłową postawę kręgosłupa przy siedzeniu).

Szeroki wybór asortymentu naszego sklepu, pozwali dobrać odpowiedni produkt do typu, charakteru i wymogów danego schorzenia oraz indywidualnych preferencji każdego Klienta.

Warto dodać, że sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny, oferowany przez sportowyinternetowy.pl spełnia wszystkie wymagane parametry bezpieczeństwa. Mając na uwadze Państwa zdrowie, zaopatrujemy się wyłącznie u firm sprawdzonych. Takich, które nie tylko przykładają dużą wagę do innowacyjnych, nowoczesnych rozwiązań ale wytwarzają swoje produkty z pewnych, wysokiej jakości materiałów i komponentów.

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl