Akcesoria i elektronika dla sportowca?

Dokładnie tak! W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo ogromny wybór i przekrój akcesoriów potrzebnych sportowcom do ich wysiłku jaki generują każdego dnia... Każda dyscyplina sportowa w dzisiejszych czasach wspiera się danymi zebranymi podczas treningu. A to wszystko po to, aby kolejne treningi i cykle były efektywniejsze, a wyniki osiągane przez sportowców lepsze.

Niekiedy nawet kosztem optymalizacji obciążenia i wysiłku!

Zebrane parametry i dane w cykliczny sposób potrafią pomóc w kalibracji i naniesieniu poprawek do wydajniejszego treningu w dużej ilości przeróżnych sportowych zmagań. W dzisiejszej dobie, od lat wyciąga się wnioski z wszelakich probierzy, skal i mierników. Ocenia się wydolność za pomocą elektroniki spoczywającej na zawodnikach piłki nożnej itp.

Co w ofercie sklepu sportowyinternetowy.pl?

Słuchawki bezprzewodowe dla biegaczy i nie tylko! – Abyście byli zmotywowani w każdej sekundzie swojego treningu.

Powerbanki – aby nie zabrakło mocy przerobowej w naszych urządzeniach elektronicznych, które wspierają sportowca i uprzyjemniają mu czas na treningu, podczas wysiłku.

Liczniki rowerowe – do precyzyjnego mierzenia dystansy pokonanych na rowerze i do skalowania postępów okresowych. Znajdą się również opcję z GPS, który wskaże Wam drogę do celu lub do domu. :)

Telefony pancerne – to już nie tylko atrybut i produkt skierowany do ludzi budujących mieszkania i domy. To czas i alternatywa oraz okazja dla sportowców, aby nie niszczyli swoich ulubionych smartfonów podczas treningu lub na jakiejś ciężkiej wyprawie poza domem np. w górach. To z pewnością optymalizacja kosztów, które ponosimy jako sportowcy wydając na nowy sprzęt, bo poprzedni przepadł bądź uszkodził się w trakcie naszych wojaży sportowych. 

Głośniki bezprzewodowe i systemy audio – Wydaje się że to takie niepasujące, a jednak muzyka w trakcie sportu powoduję lepsze samopoczucie. Motywuję nas do ostatniego zrywu wspomagając nasze osiągi. Mały głośniki bluetooth czy większy zestaw może okazać się idealnym urządzeniem dla sportowca podczas treningu w domu jaki i w plenerze. B-boy'e w breakdance od lat wykorzystywali tego typu akcesoria, aby wspierać się poza domem muzyką graną z dobrej jakości głośników. Wtedy były to tylko boomboxy, dziś jednak technologia się rozwija i dlatego mamy dla Was w swojej ofercie naprawdę dobry sprzęt audio nadający się idealnie do odtwarzania muzyki w czasie Waszych treningów.

Smartwatche i smartbandy – to właśnie to! Wspaniała alternatywa do zbierania danych jak i również... W wielu przypadkach i modelach do pracy na takich urządzeniach. Czyli mamy 2w1! I do sportu i do biznesu, brzmi idealnie? – Sprawdźcie sami ofertę sklepu sportowyinternetowy.pl

Kamery sportowe – to już wyższa liga dla polepszenia swoich umiejętności sportowych. Dlaczego? Bo rejestracja wideo naszych sportowych wyczynów zaczyna się od prostego record, a kończy... Na wielu wspaniałych filmach z których można czerpać inspiracje na nowy trening i poprawiać błędy. A co jeśli w trakcie podstawowego treningu wyjdzie nam coś niezwykłego, co trudno powtórzyć? Wtedy właśnie kamera sportowa to idealny narzędzie, aby utrwalić okoliczności towarzyszące i ukazać swój wynik znajomym i rodzinie. Wspólne analizy z trenerem bądź znajomym po treningu to wyjątkowa szansa na polepszenie swoich efektów w sporcie. Kamery sportowe na sportowyinternetowy.pl to nowa era treningów nawet w zakresie nie stricte profesjonalnym. Każdy ma prawo do obejrzenia siebie samego podczas wykonywanych treningów i poprawiania swoich błędów za pomocą "wskazówek" obrazu. :)

Waluty

Infolinia:

572 538 378

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl